Vrijdag 3 juni 2022

50+/HCP en Scratch klasse (maximaal 24 deelnemers per serie)

Serie 1 - 11:15 - 13:15


1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12

Naam
Marja van Dijk
Cor van t Hoog
Emilia Brouwer
Tini van Dorst
Yolanda Schouten
Jan de Jong
Haico Martens
Danny Kamphorst
Bruno Wegeling
Mario Otte
Sandra Heijman
David poppinghaus

Klasse
50+
50+
50+
HCP
50+
50+
50+
HCP
50+
HCP
50+
HCP


13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.

Naam
Terry Hendriks
Kirsten van der Kooij
Dirk van der Kooij
Doke Perk-Pietersz
Anja Zoomer
Lisanne van t Hoog
Joop Peeters
André vd Nouweland
Christiaan Veendorp
Priscilla Thalen
Henny vd Jagt
Hans Peters

Klasse
50+
50+
50+
50+
50+
HCP
HCP
HCP
SCR
HCP
50+
50+

Serie 2 - 13:15 - 15:15


1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12

Naam
Richard van den Burgh
Ruud Stauttener
Hans Bakker
Yvonne Failé
Han Westrik
Nikos Fotinakis
Jan de Bruijn
Wilco van den Top
Robbie Hennekes
Iwan Kersten
Dieko Meijers
Freddy ten Brinke

Klasse
50+
50+
50+
50+
50+
50+
50+
50+
50+
50+
HCP
HCP


13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.

Naam
Carlo Tomas
Peter vd Lugt

Klasse
HCP
50+

Zaterdag 4 juni 2022

50+/HCP en Scratch klasse (maximaal 24 deelnemers per serie)

Serie 3 - 9:15 - 11:15


1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12

Naam
Cor van t Hoog
Michael Snijders
Michael Snijders jr
Ties Koopmans
Menno Holleman
Marcel Weggemans
Judith Weggemans
Herman Schotte
Karin Slimmers
Iwan Kersten
Kanki Man
Rein Wevers

Klasse
SCR
HCP
HCP
HCP
HCP
50+
50+
50+
50+
HCP
50+
50+


13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.

Naam
Lida Roskam
Koos Schieving
Erik Holvast
Christian de Boer
Wendy Veurink
Selmar Veurink
Michael Kok
Eric Kok
Michiel Joosten

Klasse
50+
50+
HCP
HCP
50+
50+
SCR
SCR
HCP

Serie 4 - 11:15 - 13:15


1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12

Naam
Manuel Padding
Andreas Ziegler
Miranda van Zeist
Antonio Del Rosario
Ruud Stricker
Annemie van Looveren
Johan Anjewierden
Bryan Anjewierden
Mario van der Lee
Zuleika Tromp
Henk Rensen
Cory Timisela

Klasse
HCP
HCP
HCP
50+
50+
50+
50+
HCP
50+
50+
50+
50+


13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.

Naam
Dik Atema
Richard van Dongeren
Arie Beekman
John Wagir
Romano Beekman
Hinke Overduin
Sonja Overduin
Jan Aarden
Joop Huisman
Coby Huisman
Rob Besselse
Louis Hendriks

Klasse
50+
SCR
HCP
50+
SCR
50+
50+
50+
50+
50+
50+
50+

Serie 5 - 14:15 - 16:15


1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12

Naam
Marijke van Zuilen
Nico van Zuilen
Marty Bolluyt
André van Beek
Dennis deijkers
Karel Strijker
Danny Zandgrond
Peter vd Oever
Rob Gorter
Wesley Gorter
Peggy Jellema
Leendert Hofmann

Klasse
50+
50+
50+
50+
50+
50+
50+
50+
50+
SCR
50+
50+


13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.

Naam
Alex Bakker
Andreas Ziegler
Manuel Padding
Piet Valkenhoff
Jaap de Kruijff
Gerrit de Kruijff
Wilfred Koops
Lydean Koops
Christa De Lang
Kitty van der Meer
Peter Versluis
Guus Cramer

Klasse
50+
50+
SCR
50+
50+
50+
50+
50+
50+
50+
50+
50+

Serie 6 - 16:15 - 18:15


1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12

Naam
John Bosch
Cathrien Bosch
Petra Westerhof
Henk Westerhof
Patrick Bosch
Auke Broekhuizen
Vanessa Vissenberg
Paul Cosgrove
John Buresh
Sandra Beers
Andre Beers
Claribel Muis

Klasse
50+
50+
50+
50+
SCR
50+
50+
50+
50+
50+
50+
50+


13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.

Naam
Bill Obispo
Carlo Timmers
Fred Beumer
Theo Hopmans
Martin den Blanken
Huib Groot Obbink
Andre Pijlman
Hendrik Bhikhie
Andre vd Nouweland
Ben Wiekeraad
Tom Jansen
Linda van Kerckhove

Klasse
50+
50+
50+
50+
50+
50+
50+
50+
50+
50+
50+
50+

Zondag 5 juni 2022

HCP en Scratch Klasse (maximaal 24 deelnemers per serie)

Serie 7 - 9:15 - 11:15


1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12

Naam
Marco Landman
Iwan Kersten
Mario Otte
Bruno Wegeling
Dirk Dreyer
Juul Kwisthout
Josh Gonzales
Carlos Flores
Diego Flores
Thomas Stammes
Christiaan Veendorp
Priscilla Thalen

Klasse
SCR
SCR
SCR
HCP
HCP
HCP
HCP
HCP
HCP
SCR
SCR
HCP


13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.

Naam
Cor van t Hoog
Michael Snijders
Michael Snijders jr
Rob Besselse
Auke Broekhuizen
Jaap de Kruijff
Gerrit de Kruijff
Carlo Tomas
Christa de Lang
Lydean Koops
Wilfred Koops
Niels Tempel

Klasse
SCR
SCR
SCR
HCP
HCP
HCP
HCP
HCP
HCP
HCP
HCP
HCP

Serie 8 - 11:15 - 13:15


1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12

Naam
Herman Schotte
Karin Slimmers
Gustaaf Kamphorst
A. Markus
G. Markus
BG Pallada
F. Doeleman
Danny Heister
Martijn Kiezenberg
Stijn Kanon
M. Nellestijn
Guus Cramer

 

Klasse
HCP
HCP
HCP
HCP
HCP
HCP
HCP
HCP
HCP
HCP
HCP
HCP


13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.

Naam
Dirk Dreyer
Johan Anjewierden
Bryan Anjewierden
Petra Westerhof
Henk Westerhof
Robin de Goede
Ronald Hoekstra
William Telussa
Marja van Dijk
Marian Verhoef
Remy Wiefer
Leendert Hofmann

Klasse
SCR
HCP
SCR
HCP
HCP
HCP
HCP
HCP
HCP
HCP
HCP
HCP

Serie 9 - 14:15 - 16:15


1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12

Naam
Melvin Bouwman
Wesley Gorter
Pim van t Hoog
Yolanda Schouten
Arjan van Kalsbeek
Barry Pluijmers
Nico Laan
Mitchel Klok
Ferrie Boerma
Mitchel de Brouwer
Rob Gorter
Dennis Peters

Klasse
HCP
HCP
HCP
HCP
SCR
SCR
SCR
HCP
HCP
HCP
HCP
HCP


13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.

Naam
Veerle Tribulet
Iris Daemen
Karel Hendriks
Patrick Tribulet
Melvin van Gennip
Quincy van Rijn
Danny Zandgrond
Rene Zondergeld
Peter vd Oever
Diane Boerma
Louis Hendriks
Annemie v Looveren

 
 

Klasse
HCP
HCP
HCP
HCP
HCP
HCP
HCP
HCP
HCP
HCP
HCP
HCP

Serie 10 - 16:15 - 18:15


1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12

Naam
John Carelsz
Andre Beers
Sandra Beers
Mylene Mulder
Jorn Jansen
Ken Litjens
Rodney Owen Ernst
Marty Bolluyt
Miranda Bosch
Martijn Wessels
Auke Broekhuizen
Niels Meilink

Klasse
HCP
HCP
HCP
HCP
HCP
HCP
HCP
HCP
HCP
SCR
HCP
HCP


13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.

Naam
Toine van Es
Tim Jansen
Jasper Willems
Sabine Holst
Tim van Duin
Wesley Bouwman
Melvin Bouwman
Bill Obispo
Robin van den Braak
Claribel Muis
Irma Gijsbers
John Wagir

Klasse
HCP
HCP
HCP
HCP
HCP
SCR
SCR
HCP
HCP
HCP
HCP
HCP

Maandag 6 juni 2022

Scratch Klasse (maximaal 24 deelnemers per serie)

Serie 11 - 9:15 - 11:15


1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12

Cancelled


13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.

Cancelled

Serie 12 - 11:15 - 13:15


1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12

Naam
Tony Coolen
Paul de Mey
Michael Snijders
Michael Snijders jr
Wilco van den Top
Sabrina Laub
Anique van Ewijck
Erik Wolters
Jamilla Giesbert
Simon Schepers
Mathijs Beverdam
Pim van t Hoog

Klasse
SCR
SCR
SCR
SCR
SCR
SCR
SCR
SCR
SCR
SCR
SCR
SCR


13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.

Naam
Harry Sanders
Anne Krol Jr
Louis Hendriks
Daniel Dol
Ceddie van Meerten
Wim vd Veen
Carlo Tomas
Robin van Dokkum
Simon Kits
Marja van Dijk
Terry Hendriks
Joeri vd Kamp

Klasse
SCR
SCR
SCR
SCR
SCR
SCR
SCR
SCR
SCR
SCR
SCR
SCR

Serie 13 - 14:15 - 16:15


1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12

Naam
Juul Kwisthout
Sharon Rietveld
Jason Rietveld
Auke Broekhuizen
Paul Cosgrove
Andre Beers
Siegfried Okunowski
Vince van der Loo
Ronan van der Loo
Tini van Dorst
Jitse Schultinga
Maximilian Fühner

Klasse
SCR
SCR
SCR
SCR
SCR
SCR
SCR
SCR
SCR
SCR
SCR
SCR


13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.

Naam
Eric Koning
Nick Schokker
Vincent Vluggen
Patrick Hehnen
Björn Kücklich
John Bosch
Erwin Dupuy
Jan Hansen
Jeroen Schokker
Josh Gonzales
Marcel Sass
Matthias Bassen

Klasse
SCR
SCR
SCR
SCR
SCR
SCR
SCR
SCR
SCR
SCR
SCR
SCR